چهارشنبه 1 مرداد 1393
  سایتهای استانی
 

پیام نوروزی مدیر عامل

 
اخبار استان خوزستان
     
خبر برگزيده
اولین سمینار روسای شعب منطقه خوزستان با حضور مدیر امور استانهای ناحیه یک
اولین سمینار مسئولین و روسای شعب منطقه خوزستان با حضور آقای «تهمک »مدیر اموراستانهای ناحیه یک و آقای «رحیمی »رئیس اداره هماهنگی مدیریت های شعب تشکیل شد .
اخبار مهم
سرپرست مقیم شمال استان خوزستان منصوب گردید 1393/04/29
مدیر عامل محترم بانک تجارت طی حکمی «عبدالحمید خداپناه»را به سمت سرپرست مقیم شمال خوزستان منصوب نمود.طی مراسمی که در شهر دزفول و با حضور پایوران ارشد بانک و روسای شعب منطقه شمال صورت پذیرفت،«سید منصور حسینی »مدیر شعب بانک تجارت استان خوزستان این حکم را به «خداپناه» تقدیم نمود. مدیر شعب خوزستان با تشکر از کادر زحمتکش شعب و ستاد،هم اندیشی،بازاریابی منسجم،شفافیت در عمل،نپرداختن به حاشیه ها و مدیریت مشارکتی را راز موفقیت و رسیدن به اهداف سازمان دانست. همچنین در این جلسه از تلاشها و زحمات «احمدپورهادی» سرپرست اسبق منطقه شمال خوزستان با اهداء لوح سپاس تقدیر و تشکر به عمل آمد.
سرپرست مقیم جنوب شرق استان خوزستان منصوب گردید 1393/04/24
جناب آقای «مقدم»مدیر عامل محترم بانک تجارت طی حکمی «غلامرضا پرستش»رابه سمت سرپرست مقیم منطقه جنوب شرق استان خوزستان منصوب نمود. طی مراسمی که در شهر ماهشهر وبا حضور پایوران ارشد بانک و روسای شعب منطقه جنوب شرق صورت پذیرفت،«سیدمنصور حسینی» مدیر شعب بانک تجارت استان خوزستان این حکم رابه «پرستش»تقدیم نمود. مدیر شعب بانک تجارت استان خوزستان با ارائه آماری کامل و جامع از منطقه جنوب شرق از یکایک کادر زحمتکش شعب و ستادو همچنین از تلاش و کوششهای بی دریغ «حمیدبچاری»سرپرست اسبق منطقه جنوب شرق در دوران تصدی ایشان تقدیر و تشکرنمود.ایشان منسجم کردن حلقه اتحاد و همدلی و تعامل مطلوب با یکدیگر را شروط لازم جهت حرکت رو به جلو و رسیدن به اهداف در کلیه زمینه ها دانست. در ادامه مدیر شعب بانک تجارت و پایوران ارشد بانک به همراه پرسنل منطقه جنوب شرق در ضیافت افطاری شرکت نمودند.
دیدار مدیر شعب بانک تجارت استان خوزستان با مدیر شرکت پاک چوب خوزستان 1393/04/15
در راستای تقدیر از مشتریان ارزنده بانک،سید منصور حسینی مدیر شعب بانک تجارت استان خوزستان به همراه هیئتی از پایوران ارشد بانک،با«حمدانی»مدیر عامل شرکت پاک چوب خوزستان دیدار و گفتگو کرد. گفتنی است شرکت پاک چوب خوزستان به عنوان «رتبه برتر کشوری» از دستان «دکترحسن روحانی»رئیس جمهور کشور لوح تقدیر دریافت نموده است.
تقدیر مدیر عامل بانک از مدیریت شعب بانک تجارت استان خوزستان 1393/04/01
در دومین سمینار سراسری مدیران و مسئولین بانک در سال93که در محل سالن اجتماعات ساختمان مرکزی بانک برگزار گردید،آقای«محمد ابراهیم مقدم»مدیر عامل محترم بانک تجارت از «سید منصور حسینی»مدیر شعب بانک تجارت استان خوزستان به جهت کسب«رتبه دوم بانک در ارزیابی کل برنامه ها»با اهداء لوح سپاس تقدیر و تشکر کرد.
دیدار مدیر شعب بانک تجارت استان خوزستان با حضرت آیت اله جزایری 1393/03/28
«سید منصور حسینی»مدیر شعب استان خوزستان با «حضرت آیت اله جزایری» نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه محترم اهواز دیدار و گفتگو کرد.در این دیدار صمیمی که در بیت آن حضرت صورت پذیرفت،آیت اله جزایری ضمن تشکر از حضور آقای حسینی ،از تلاش و کوشش ایشان و کلیه کارکنان بانک تجارت استان در ارائه خدمات مناسب و رسید گی به امور مردم قدردانی کرد. مدیر شعب بانک تجارت استان خوزستان نیز با ارائه گزارشی از روند کاری بانک تجارت استان،از توجه و لطف آن حضرت تشکر نمود.
دیدار با مدیران صدا و سیمای مرکز خوزستان 1393/03/13
«سید منصور حسینی»مدیر شعب بانک تجارت استان خوزستان با مدیران صدا و سیمای مرکز خوزستان دیدار و گفتگو کرد.این دیدار که درساختمان صدا و سیمای مرکز خوزستان صورت پذیرفت،طرفین در خصوص ادامه همکاریها با یکدیگر به توافقاتی دست یافتند.«رحیمی»مدیر کل صدا و سیمای مرکز خوزستان نیز از تلاشها و ارائه خدمات مطلوب بانک تجارت تقدیر و تشکر کرد.
دیدار مدیر شعب بانک تجارت استان خوزستان با مدیرعامل سارمان آب و برق خوزستان 1393/03/13
«سید منصور حسینی» مدیر شعب بانک تجارت خوزستان در ادامه همکاریهای فی مابین با سازمان آب وبرق خوزستان،با «مهندس شمسائی» مدیر عامل سازمان آب و برق خوزستان دیدارو گفتگو کرد.این دیدار که در ساختمان مرکزی سازمان آب وبرق خوزستان صورت پذیرفت ،طرفین درباره ادامه تعاملات بیشتر با یکدیگر به توافقاتی دست یافتند.
تقدر از جانبازان 8سال دفاع مقدس در مدیریت شعب بانک تجارت استان خوزستان 1393/03/13
«سیدمنصور حسینی»مدیر شعب بانک تجارت استان خوزستان به مناسبت میلاد با سعادت حضرت ابوالفضل عباس(ع)وروز جانباز از رشادتها ودلیرمردیهای پرسنل جانباز بانک تجارت در دوران دفاع مقدس با اهداءلوح سپاس تجلیل کرد.در این دیدار صمیمی که در ساختمان مدیریت شعب بانک تجارت استان خوزستان صورت پذیرفت،جمع حاضر به ارائه نقطه نظرات و بیان خاطرات خود از دوران جنگ تحمیلی پرداختند.
سایر اخبار
تقدیر از بانک تجارت شعبه امیدیه 1393/04/25     09:05:11
تقدیر دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز از بانک تجارت 1393/04/25     08:56:53
درخشش فرزند همکار در مسابقات قهرمانی کاراته کشوری سبک کیوکوشین 1393/04/14     09:52:22
تقدیر «شرکت نصب و تعمیرات نیروگاههای خوزستان»از بانک تجارت 1393/04/11     10:50:23
تقدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) رامهرمز از بانک تجارت 1393/04/04     14:20:55
تقدیر کمیته امداد امام خمینی بهبهان از بانک تجارت 1393/03/11     14:35:52
تقدیر«موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی خوزستان» از بانک تجارت 1393/03/08     13:29:09
تقدیر رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت مسجدسلیمان از بانک تجارت 1393/03/04     12:52:01