جمعه 28 شهریور 1393
  سایتهای استانی
 

پیام نوروزی مدیر عامل

 
اخبار استان خوزستان
     
خبر برگزيده
اولین سمینار روسای شعب منطقه خوزستان با حضور مدیر امور استانهای ناحیه یک
اولین سمینار مسئولین و روسای شعب منطقه خوزستان با حضور آقای «تهمک »مدیر اموراستانهای ناحیه یک و آقای «رحیمی »رئیس اداره هماهنگی مدیریت های شعب تشکیل شد .
اخبار مهم
دیدار مدیران شرکت توربین جنوب از مدیریت شعب استان خوزستان 1393/06/26
در راستای ادامه تعاملات فی مابین بانک تجارت و شرکت توربین جنوب،مدیران این شرکت با سید منصور حسینی مدیر شعب بانک تجارت استان خوزستان دیدار و گفتگو کردند.در این دیدار که در ساختمان مدیریت شعب استان خوزستان صورت پذیرفت طرفین در خصوص ادامه همکاریها با یکدیگر به توافقاتی دست یافتند.
تشکیل دومین کمیته برنامه ریزی مدیریت شعب استان خوزستان در سال 93 1393/06/24
دومین کمیته برنامه ریزی مدیریت شعب استان خوزستان در سال 93با حضور مدیر شعب ،معاونین ،سرپرست های مقیم و روسای دوایر ستادی منطقه برگزار شد.«سید منصور حسینی» مدیر شعب استان خوزستان با تشریح وضعیت و عملکرد منطقه در 6ماهه ابتدای سال ازتلاش و کوشش کلیه همکاران صف و ستاد تقدیر و تشکر کرد.ایشان جلسه برگزار شده را به عنوان تشکیل یک اتاق فکرمطرح و از کلیه همکاران در خواست کردند در خصوص موارد مطروحه به ارائه راهکار و برنامه بپردازند.در ادامه ایشان در مورد کادر سازی در شعب،افزایش هر چه بیشتر تعامل همکاران با یکدیگر،بازاریابی دقیق و ارزیابی محیطی شعب،تغییر نگاه و رویکرد کارکنان،ترکیب سپرده ها،راهکارهای کاهش مطالبات مواردی را ایراد داشتند.همچنین هریک از اعضاء با ارائه گزارش از روند کاری خود در 6ماهه نخست سال،برنامه های خودرا برای دوره جدید مطرح نمودند.لازم به ذکر است کمیته برنامه ریزی مذکور برای تمامی روسا و معاونین شعب منطقه نیز بطور جداگانه در روزهای متوالی با حضور مدیر و پایوران ارشد بانک برگزار و اعضاء موارد و موضوعات مورد نظر خود را مطرح و برنامه های خود را ارائه نمودند.
تقدیر مدیر کل صدا و سیمای مرکز خوزستان از مدیریت شعب بانک تجارت استان خوزستان 1393/06/20
«رحیمی»مدیر کل صدا و سیمای خوزستان با اهداءلوح تقدیر از «سیدمنصور حسینی»مدیر شعب بانک تجارت استان خوزستان تجلیل نمود.در این جلسه که در ساختمان مدیریت شعب استان خوزستان صورت پذیرفت،رحیمی از همکاری صمیمانه و شایسته مجموعه بانک تجارت استان خوزستان با کارکنان صدا و سیمای خوزستان تقدیر و تشکر کرد.در ادامه طرفین در خصوص ادامه همکاریها و تعاملات بیشتر با یکدیگر به توافقاتی دست یافتند
برگزاری همایش اداره ، آرامش و موفقیت با حضور دکتر انوشه در مدیریت شعب بانک تجارت استان خوزستان 1393/06/08
همایش بزرگ کارکنان بانک تجارت استان خوزستان با نام اداره ، آرامش و موفقیت با حضور مدیریت و پرسنل منطقه خوزستان در سالن آمفی تئاتر امام رضا (ع) شرکت ملی مناطق نفقتخیز جنوب در اهواز برگزار شد .
دیدار مدیر شعب بانک تجارت استان خوزستان با مدیران شرکت سیمان بهبهان 1393/05/20
در راستای افزایش سطح تعاملات فی مابین بانک تجارت و «شرکت سیمان بهبهان»،«سید منصور حسینی» مدیر شعب بانک تجارت استان خوزستان با«بوستانیان»مدیر عامل شرکت سیمان بهبهان دیدار و گفتگو کرد.در این دیدار طرفین در خصوص ادامه همکاریها با یکدیگر به توافقاتی دست یافتند.گفتنی ست در این دیدار «پرستش»سرپرست مقیم منطقه ماهشهر و «قائدی» رئیس شعبه مرکزی بهبهان و «قارونی»کارشناس بازاریابی منطقه نیز «حسینی»راهمراهی میکردند.
تجلیل مدیر شعب بانک تجارت استان خوزستان از خبرنگاران 1393/05/19
به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار مراسمی جهت تجلیل از خبرنگاران استان بمناسبت سالروز شهادت شهید محمود صارمی و روز خبرنگار در محل مدیریت شعب استان خوزستان برگذار شد.در این مراسم سیدمنصور حسینی ضمن ارج نهادن به این عزیزان از تلاش و کوشش های بی دریغ آنان در اطلاع رسانی صحیح به مردم تقدیر و تشکر نمود.
تشکیل کمیته تخصصی بازاریابی درمدیریت شعب استان خوزستان 1393/05/13
کمیته تخصصی بازاریابی مدیریت شعب استان خوزستان به ریاست «سید منصور حسینی»مدیر منطقه به منظور تجزیه و تحلیل بازار سیمان استان به عنوان یکی از صنایع اساسی و سودآور کشور و با حضور روسای شعب مرتبط و کارشناس بازاریابی منطقه در ساختمان مدیریت شعب استان خوزستان تشکیل جلسه داد. در این جلسه در خصوص تقویت مناسبات و افزایش سطح تعاملات وهمکاریهای فی ما بین مباحثی مطرح و راهکارهایی به تصویب رسید.
سرپرست مقیم شمال استان خوزستان منصوب گردید 1393/04/29
مدیر عامل محترم بانک تجارت طی حکمی «عبدالحمید خداپناه»را به سمت سرپرست مقیم شمال خوزستان منصوب نمود.طی مراسمی که در شهر دزفول و با حضور پایوران ارشد بانک و روسای شعب منطقه شمال صورت پذیرفت،«سید منصور حسینی »مدیر شعب بانک تجارت استان خوزستان این حکم را به «خداپناه» تقدیم نمود. مدیر شعب خوزستان با تشکر از کادر زحمتکش شعب و ستاد،هم اندیشی،بازاریابی منسجم،شفافیت در عمل،نپرداختن به حاشیه ها و مدیریت مشارکتی را راز موفقیت و رسیدن به اهداف سازمان دانست. همچنین در این جلسه از تلاشها و زحمات «احمدپورهادی» سرپرست اسبق منطقه شمال خوزستان با اهداء لوح سپاس تقدیر و تشکر به عمل آمد.
سایر اخبار
درخشش فرزند همکار در مسابقات بین المللی کاراته اصفهان 1393/06/13     09:56:49
تقدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان شوش ازبانک تجارت 1393/06/09     10:19:58
تقدیر آموزشکده فنی و حرفه ای و کمیته امداد امام خمینی (ره)از بانک تجارت 1393/05/11     08:59:05
تقدیر از بانک تجارت شعبه امیدیه 1393/04/25     09:05:11
تقدیر دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز از بانک تجارت 1393/04/25     08:56:53
درخشش فرزند همکار در مسابقات قهرمانی کاراته کشوری سبک کیوکوشین 1393/04/14     09:52:22
تقدیر «شرکت نصب و تعمیرات نیروگاههای خوزستان»از بانک تجارت 1393/04/11     10:50:23
تقدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) رامهرمز از بانک تجارت 1393/04/04     14:20:55