جمعه 10 مرداد 1393
  سایتهای استانی
 

 
اخبار استان قم
     
خبر برگزيده
بازدید مدیریت امور تدارکات و مهندسی از استان قم
حسینی مدیر امور تدارکات و مهندسی بانک تجارت در سفری یک روزه به استان قم از نزدیک در جریان امور تدارکات و مهندسی مدیریت شعب بانک تجارت استان قرار گرفت . ریاست اداره مهندسی و املاک و مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری ساختمان بانک تجارت ایشان را دراین بازدید همراهی نمودند.
اخبار مهم
سهولت پرداخت تسهیلات شعب بانک تجارت استان قم 1393/03/28
با تشکیل کارگروههای اعتباری و بمنظور ایجاد وحدت رویه در پرداخت تسهیلات و همچنین آسان سازی امور اعتباری متقاضیان و مشتریان بانک تجارت استان قم جلسات توجیهی شعب در سه گروه کاری و باحضور معاونت اجرایی شعب استان برگزار شد. در این جلسات ضمن بررسی وضعیت اعتباری شعب استان و بمنظور تکریم بیش از پیش مشتریان اعتباری راهکارهای اجرایی و عملیاتی سهولت در پرداخت تسهیلات تبیین شد. در این جلسات روسای شعب بانک تجارت استان قم ضمن مرور آخرین دستورالعملهای اجرایی در جریان تسهیلات درنظر گرفته شده قرار گرفتند.
ایستگاه صلواتی بانک تجارت در مسجد مقدس جمکران 1393/03/24
مدیریت شعب بانک تجارت استان قم با برپایی ایستگاه صلواتی در باجه جمکران پذیرای خیل عظیم عاشقان مهدوی بود. همزمان با شب میلاد باسعادت صاحب الزمان مهدی موعود(ع) بانک تجارت استان قم با برپایی ایستگاه صلواتی پذیرای دوستداران آن حضرت از سرتاسر میهن اسلامی بود. به گزارش روابط عمومی بانک تجارت استان قم این ایستگاه صلواتی با استقبال گسترده زائرین و مجاورین مسجد مقدس جمکران روبرو شد. در جریان برگزاری این ایستگاه صلواتی اقلام فرهنگی- تبلیغی بانک نیز بین حاضرین توزیع شد.
بانک تجارت میزبان عاشقان صاحب الزمان(عج) 1393/03/21
بانک تجارت استان قم با پرپایی ایستگاه صلواتی در باجه جمکران (مقابل درب ورودی مسجد مقدس جمکران) اقدام به پذیرایی از عاشقان منجی عالم بشریت مینماید. طبق هماهنگی های بعمل آمده مقرر است بانک تجارت استان قم در شب میلاد با سعادت آخرین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت میزبان خیل عظیم عاشقان قائم آل محمد(عج) باشد و در ایستگاه صلواتی خود از عاشقان حضرتش پذیرایی نماید. ( عکس های ایسگاه صلواتی طی روزهای آتی در سایت منتشر خواهد شد.)
برگزاری جلسات کمیته برنامه ریزی در مدیریت شعب استان قم 1393/03/19
بنابر تاکیدات مدیریت شعب بانک تجارت استان قم و پیرو برنامه ریزیهای انجام شده جلسات کمیته برنامه ریزی بصورت منظم و در قالب یک برنامه زمانبندی برگزار میگردد. در این جلسات که بصورت اختصاصی در هر جلسه به بررسی وضعیت یکی از شعب استان میپردازد عملکرد شعبه در حوزه های مختلف را با حضور رئیس شعبه بررسی نموده و با توجه به اهداف استراتژیک بانک و چشم انداز وضعیت اقتصادی منطقه تحت پوشش شعبه راهکارهایی جهت بهبود امور ارائه میگردد. از جمله موارد مطروحه که بصورت تحلیلی و کاربردی مورد توجه قرار میگرد مباحث مربوط به مطالبات معوق و بازاریابی و سودآوری میباشد.
دیدار مدیر امور استانها ناحیه دو از استان قم 1393/03/18
مدیر امور استانها ناحیه دو بانک تجارت بهمراه ریاست اداره هماهنگی مدیریتهای شعب طی سفری یکروزه از مدیریت و برخی شعب استان بازدید نمودند. بازدید از شعب بخش اول این سفر را به خود اختصاص داد که طی آن از شعب نوزده دی ، بلوار صدوقی و طالقانی بازدید بعمل آمد و مدیر امور استانهای ناحیه دو بانک تجارت در جریان وضعیت این شعب قرار گرفته و رهنمودهای را جهت ارتقاء وضعیت شعب ابلاغ نمودند در ادامه ضمن دیدار با همکاران ستادی ضمن بازدید از دوایر در جریان روند امور قرار گرفتند. برگزاری جلسه با دوایر ستادی بخش دوم سفر بود که در ساختمان ستادی بانک تجارت استان قم برگزار شد. در ابتدای این جلسه طاهری مدیرشعب بانک تجارت استان ، گزارشی از عملکرد بانک تجارت استان قم ارائه نمودند. ستوده مدیر امور استانهای ناحیه دو بانک تجارت در این جلسه ضمن تقدیر از تلاش همکاران در استان قم ، خدمت در جوار حرم کریمه اهل بیت (س) را افتخاری برای همکاران شاغل در استان قم برشمردند.
بزرگداشت مقام همکاران جانباز 1393/03/13
همزمان با سالروز میلاد با سعادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز طی مراسمی از همکاران جانباز تجلیل شد. طاهری مدیرشعب بانک تجارت استان در این مراسم طی سخنانی با تبریک اعیاد شعبانیه به مقام شامخ جانبازان اشاره و از رشادتها و جانفشانی های این عزیزان در طول دفاع مقدس تجلیل نمود . در این جلسه که در فضایی بسیار صمیمی برگزار شد همکاران جانباز به بیان خاطرات خود از جبهه های نبرد حق علیه باطل پرداخته و یاد همرزمان شهید خود را زنده کردند. در ادامه این مراسم ضمن اهدای لوح تقدیر و هدایایی از این عزیزان تجلیل شد.
تجلیل از همکاران خانم در مدیریت شعب بانک تجارت استان قم 1393/02/01
همزمان با سالروز میلاد با سعادت بانوی دوعالم حضرت فاطمه زهرا (س) طی مراسمی از همکاران خانم شاغل در مدیریت شعب بانک تجارت استان قم تجلیل شد. طاهری مدیر شعب استان قم در این مراسم با اشاره به مقام والای حضرت زهرا(س) بانوان همکار در استان قم را بعنوان همکارانی کوشا و بسیار کارآمد معرفی نمودند. در این مراسم با اهداء هدایایی از این همکاران تجلیل شد.
برگزاری مراسم معارفه معاون اجرایی مدیریت شعب استان قم 1392/12/10
با حضور ریاست اداره هماهنگی مدیریتهای شعب مراسم معارفه معاون اجرایی مدیریت شعب استان قم برگزار شد. در این مراسم روسای دوایر ستادی و برخی از شعب استان حضور داشتند و رحیمی رئیس اداره هماهنگی مدیریتهای شعب بانک تجارت در این جلسه با تقدیر از زحمات و تلاشهای محمد کوهی داود عباسیان را به سمت معاونت اجرایی مدیریت شعب استان قم معارفه نمودند.
سایر اخبار