سه شنبه 29 مهر 1393
  سایتهای استانی
 

 
اخبار استان قم
     
خبر برگزيده
آزمون پرسنل بانک تجارت استان قم برگزار شد
بانک تجارت سالانه آزمون دانش افزایی پرسنل خود را برگزار مینماید. سالجاری این آزمون در دو گروه برگزار میشود که آزمون گروه اول روز جمعه مورخ 25 مهرماه برگزار شد. در این آزمون که با نظارت نماینده مدیریت توسعه منابع انسانی ,مدیر شعب استان , حراست و بازرسی مدیریت شعب استان برگزار شد , 135 نفر از پرسنل شعب استان حضور داشتند.
اخبار مهم
برگزاری جلسه روسای شعب بانک تجارت استان قم 1393/07/23
بمنظور بررسی عملکرد شعب بانک تجارت استان قم در نیمه اول سال 93 و تبیین سیاستهای کاری در نیمه دوم سال جلسه روسای شعب برگزار شد. در این جلسه معاونین اجرایی و اداری و همچنین ریاست حوزه حراست موارد مرتبط را به مسئولین شعب اعلام نمودند. طاهری مدیر شعب بانک تجارت استان قم نیز ضمن تشریح وضعیت شعب استان سیاستهای کلی بانک در نیمه دوم سال را برای شعب تبیین نمود.
توزیع پول نو توسط شعبه منتخب بانک تجارت در استان قم 1393/07/23
در آستانه عید سعید غدیر و باهماهنگی های انجام شده با ناظر محترم پولی بانک مرکزی در استان قم شعبه صفاییه بانک تجارت بعنوان شعبه عامل در توزیع پول نو در استان قم انتخاب شد و مقادیر قابل توجهی اسکناس و مسکوک نو در اختیار این شعبه قرار گرفت که با حضور و نظارت نماینده محترم ناظر پولی و نماینده مدیریت بانک تجارت استان قم توزیع انجام شد. استقبال و رضایت شهروندان و نظم و انظباط حاکم و عدم معطلی شهروندان همچنین استفاده از سامانه ثبت کد ملی بمنظور جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی از مزایای قابل ذکر در توزیع پول نو در بانک تجارت بود.
بازدید مدیر امور استانها ناحیه دو بانک تجارت از مدیریت و برخی شعب استان قم 1393/06/31
ستوده مدیر امور استانها ناحیه 2 بانک تجارت از مدیریت و برخی شعب استان بازدید کرد. در این بازدیدها رهنمودهایی جهت بهبود امور به شعب ابلاغ شد. در ادامه این بازدی که با همراهی معاون اداره هماهنگی مدیریتهای شعب انجام شد مدیر امور استانها ناحیه 2 با حضور در ساختمان ستادی بانک در استان قم ضمن دیدار با همکاران در دوایر مختلف در جلسه دوایر ستادی شرکت و نکاتی پیرامون مسائل جاری بیان نموده و با تاکید بر سیاستهای بانک تجارت در استان قم تلاش تمامی همکاران را در جهت نیل به این اهداف خواستار شدند.
حضور بانک تجارت در مراسم روز پزشک در استان قم 1393/06/08
بانک تجارت استان قم با حضور در مراسم روز پزشک از مراکز درمانی برتر و پزشکان منتخب استان قم تقدیر بعمل آورد. این مراسم توسط مدیریت درمان تامین اجتماعی استان و شورای هماهنگی سازمانهای بیمه گر استان در بخش درمان برگزار شد. با توجه به حضور بانک تجارت در بخش خدمات دهی به مراکز درمانی طرف قرار داد با مدیریت درمان استان قم و با هماهنگی آن مدیریت ،یانک تجارت همچون سال گذشته با حضور قوی خود در این مراسم در تجلیل از مراکز درمانی برتر و پزشکان منتخب استان مشارکت داشت.
آقای جعفر غلامی مشتری شعبه میدان مطهری قم برنده هفته چهارم طرح تابستانه 1393/06/04
روزهای پایانی سال گذشته بود که با تعامل سازنده شرکت تعاونی تاکسیرانی استان با بانک تجارت استان قم و پس از برگزاری جلسات کارشناسی , فرآیندی طراحی شد تا رانندگان محترم تاکسی برای پرداخت وجوه حق بیمه خود مجبور به حضور در شعب بانک و سپس در محل تعاونی تاکسیرانی نباشند. نتیجه اقدامات انجام شده افتتاح حساب برای بیش از 4000 نفر از عزیزان زحمت کش راننده تاکسی استان قم بود و از ابتدای سال جاری امور بانکی این عزیزان بدون نیاز به حضور در شعبه بانک و تعاونی تاکسیرانی, انجام شده است. و خوشبختانه در هفته چهارم طرح تابستانه بانک تجارت جناب آقای جعفر غلامی یکی از این عزیزان که اقساط بیمه خود را پیش از موعد در حساب واریز نموده بودند برنده جایزه 400 میلیون ریالی کمک هزینه خرید اتومبیل شدند. شایان ذکر است در همین هفته نیز خانم سیده فاطمه میرساداتی از شعبه شاهد قم برنده جایزه 13 میلیون ریالی کمک هزینه خرید تبلت شده اند.
بازدید مدیریت امور تدارکات و مهندسی از استان قم 1393/04/14
حسینی مدیر امور تدارکات و مهندسی بانک تجارت در سفری یک روزه به استان قم از نزدیک در جریان امور تدارکات و مهندسی مدیریت شعب بانک تجارت استان قرار گرفت . ریاست اداره مهندسی و املاک و مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری ساختمان بانک تجارت ایشان را دراین بازدید همراهی نمودند.
سهولت پرداخت تسهیلات شعب بانک تجارت استان قم 1393/03/28
با تشکیل کارگروههای اعتباری و بمنظور ایجاد وحدت رویه در پرداخت تسهیلات و همچنین آسان سازی امور اعتباری متقاضیان و مشتریان بانک تجارت استان قم جلسات توجیهی شعب در سه گروه کاری و باحضور معاونت اجرایی شعب استان برگزار شد. در این جلسات ضمن بررسی وضعیت اعتباری شعب استان و بمنظور تکریم بیش از پیش مشتریان اعتباری راهکارهای اجرایی و عملیاتی سهولت در پرداخت تسهیلات تبیین شد. در این جلسات روسای شعب بانک تجارت استان قم ضمن مرور آخرین دستورالعملهای اجرایی در جریان تسهیلات درنظر گرفته شده قرار گرفتند.
ایستگاه صلواتی بانک تجارت در مسجد مقدس جمکران 1393/03/24
مدیریت شعب بانک تجارت استان قم با برپایی ایستگاه صلواتی در باجه جمکران پذیرای خیل عظیم عاشقان مهدوی بود. همزمان با شب میلاد باسعادت صاحب الزمان مهدی موعود(ع) بانک تجارت استان قم با برپایی ایستگاه صلواتی پذیرای دوستداران آن حضرت از سرتاسر میهن اسلامی بود. به گزارش روابط عمومی بانک تجارت استان قم این ایستگاه صلواتی با استقبال گسترده زائرین و مجاورین مسجد مقدس جمکران روبرو شد. در جریان برگزاری این ایستگاه صلواتی اقلام فرهنگی- تبلیغی بانک نیز بین حاضرین توزیع شد.
سایر اخبار