دوشنبه 24 شهریور 1393
  سایتهای استانی
 

 
اخبار استان قم
     
خبر برگزيده
حضور بانک تجارت در مراسم روز پزشک در استان قم
بانک تجارت استان قم با حضور در مراسم روز پزشک از مراکز درمانی برتر و پزشکان منتخب استان قم تقدیر بعمل آورد. این مراسم توسط مدیریت درمان تامین اجتماعی استان و شورای هماهنگی سازمانهای بیمه گر استان در بخش درمان برگزار شد. با توجه به حضور بانک تجارت در بخش خدمات دهی به مراکز درمانی طرف قرار داد با مدیریت درمان استان قم و با هماهنگی آن مدیریت ،یانک تجارت همچون سال گذشته با حضور قوی خود در این مراسم در تجلیل از مراکز درمانی برتر و پزشکان منتخب استان مشارکت داشت.
اخبار مهم
آقای جعفر غلامی مشتری شعبه میدان مطهری قم برنده هفته چهارم طرح تابستانه 1393/06/04
روزهای پایانی سال گذشته بود که با تعامل سازنده شرکت تعاونی تاکسیرانی استان با بانک تجارت استان قم و پس از برگزاری جلسات کارشناسی , فرآیندی طراحی شد تا رانندگان محترم تاکسی برای پرداخت وجوه حق بیمه خود مجبور به حضور در شعب بانک و سپس در محل تعاونی تاکسیرانی نباشند. نتیجه اقدامات انجام شده افتتاح حساب برای بیش از 4000 نفر از عزیزان زحمت کش راننده تاکسی استان قم بود و از ابتدای سال جاری امور بانکی این عزیزان بدون نیاز به حضور در شعبه بانک و تعاونی تاکسیرانی, انجام شده است. و خوشبختانه در هفته چهارم طرح تابستانه بانک تجارت جناب آقای جعفر غلامی یکی از این عزیزان که اقساط بیمه خود را پیش از موعد در حساب واریز نموده بودند برنده جایزه 400 میلیون ریالی کمک هزینه خرید اتومبیل شدند. شایان ذکر است در همین هفته نیز خانم سیده فاطمه میرساداتی از شعبه شاهد قم برنده جایزه 13 میلیون ریالی کمک هزینه خرید تبلت شده اند.
بازدید مدیریت امور تدارکات و مهندسی از استان قم 1393/04/14
حسینی مدیر امور تدارکات و مهندسی بانک تجارت در سفری یک روزه به استان قم از نزدیک در جریان امور تدارکات و مهندسی مدیریت شعب بانک تجارت استان قرار گرفت . ریاست اداره مهندسی و املاک و مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری ساختمان بانک تجارت ایشان را دراین بازدید همراهی نمودند.
سهولت پرداخت تسهیلات شعب بانک تجارت استان قم 1393/03/28
با تشکیل کارگروههای اعتباری و بمنظور ایجاد وحدت رویه در پرداخت تسهیلات و همچنین آسان سازی امور اعتباری متقاضیان و مشتریان بانک تجارت استان قم جلسات توجیهی شعب در سه گروه کاری و باحضور معاونت اجرایی شعب استان برگزار شد. در این جلسات ضمن بررسی وضعیت اعتباری شعب استان و بمنظور تکریم بیش از پیش مشتریان اعتباری راهکارهای اجرایی و عملیاتی سهولت در پرداخت تسهیلات تبیین شد. در این جلسات روسای شعب بانک تجارت استان قم ضمن مرور آخرین دستورالعملهای اجرایی در جریان تسهیلات درنظر گرفته شده قرار گرفتند.
ایستگاه صلواتی بانک تجارت در مسجد مقدس جمکران 1393/03/24
مدیریت شعب بانک تجارت استان قم با برپایی ایستگاه صلواتی در باجه جمکران پذیرای خیل عظیم عاشقان مهدوی بود. همزمان با شب میلاد باسعادت صاحب الزمان مهدی موعود(ع) بانک تجارت استان قم با برپایی ایستگاه صلواتی پذیرای دوستداران آن حضرت از سرتاسر میهن اسلامی بود. به گزارش روابط عمومی بانک تجارت استان قم این ایستگاه صلواتی با استقبال گسترده زائرین و مجاورین مسجد مقدس جمکران روبرو شد. در جریان برگزاری این ایستگاه صلواتی اقلام فرهنگی- تبلیغی بانک نیز بین حاضرین توزیع شد.
بانک تجارت میزبان عاشقان صاحب الزمان(عج) 1393/03/21
بانک تجارت استان قم با پرپایی ایستگاه صلواتی در باجه جمکران (مقابل درب ورودی مسجد مقدس جمکران) اقدام به پذیرایی از عاشقان منجی عالم بشریت مینماید. طبق هماهنگی های بعمل آمده مقرر است بانک تجارت استان قم در شب میلاد با سعادت آخرین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت میزبان خیل عظیم عاشقان قائم آل محمد(عج) باشد و در ایستگاه صلواتی خود از عاشقان حضرتش پذیرایی نماید. ( عکس های ایسگاه صلواتی طی روزهای آتی در سایت منتشر خواهد شد.)
برگزاری جلسات کمیته برنامه ریزی در مدیریت شعب استان قم 1393/03/19
بنابر تاکیدات مدیریت شعب بانک تجارت استان قم و پیرو برنامه ریزیهای انجام شده جلسات کمیته برنامه ریزی بصورت منظم و در قالب یک برنامه زمانبندی برگزار میگردد. در این جلسات که بصورت اختصاصی در هر جلسه به بررسی وضعیت یکی از شعب استان میپردازد عملکرد شعبه در حوزه های مختلف را با حضور رئیس شعبه بررسی نموده و با توجه به اهداف استراتژیک بانک و چشم انداز وضعیت اقتصادی منطقه تحت پوشش شعبه راهکارهایی جهت بهبود امور ارائه میگردد. از جمله موارد مطروحه که بصورت تحلیلی و کاربردی مورد توجه قرار میگرد مباحث مربوط به مطالبات معوق و بازاریابی و سودآوری میباشد.
دیدار مدیر امور استانها ناحیه دو از استان قم 1393/03/18
مدیر امور استانها ناحیه دو بانک تجارت بهمراه ریاست اداره هماهنگی مدیریتهای شعب طی سفری یکروزه از مدیریت و برخی شعب استان بازدید نمودند. بازدید از شعب بخش اول این سفر را به خود اختصاص داد که طی آن از شعب نوزده دی ، بلوار صدوقی و طالقانی بازدید بعمل آمد و مدیر امور استانهای ناحیه دو بانک تجارت در جریان وضعیت این شعب قرار گرفته و رهنمودهای را جهت ارتقاء وضعیت شعب ابلاغ نمودند در ادامه ضمن دیدار با همکاران ستادی ضمن بازدید از دوایر در جریان روند امور قرار گرفتند. برگزاری جلسه با دوایر ستادی بخش دوم سفر بود که در ساختمان ستادی بانک تجارت استان قم برگزار شد. در ابتدای این جلسه طاهری مدیرشعب بانک تجارت استان ، گزارشی از عملکرد بانک تجارت استان قم ارائه نمودند. ستوده مدیر امور استانهای ناحیه دو بانک تجارت در این جلسه ضمن تقدیر از تلاش همکاران در استان قم ، خدمت در جوار حرم کریمه اهل بیت (س) را افتخاری برای همکاران شاغل در استان قم برشمردند.
بزرگداشت مقام همکاران جانباز 1393/03/13
همزمان با سالروز میلاد با سعادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز طی مراسمی از همکاران جانباز تجلیل شد. طاهری مدیرشعب بانک تجارت استان در این مراسم طی سخنانی با تبریک اعیاد شعبانیه به مقام شامخ جانبازان اشاره و از رشادتها و جانفشانی های این عزیزان در طول دفاع مقدس تجلیل نمود . در این جلسه که در فضایی بسیار صمیمی برگزار شد همکاران جانباز به بیان خاطرات خود از جبهه های نبرد حق علیه باطل پرداخته و یاد همرزمان شهید خود را زنده کردند. در ادامه این مراسم ضمن اهدای لوح تقدیر و هدایایی از این عزیزان تجلیل شد.
سایر اخبار