|
|
|
Tejaratbank
صفحه ویژه نابینایان و کم بینایان
|
دوشنبه 27 دی 1400
معرفی خدمات
  • شما اینجا هستید
      
    
    • خدمات اینترنتی کارت

     خدمات اینترنتی کارت

     دارندگان تجارت کارت می توانند با در اختیارداشتن رمز دوم (دریافت از دستگاه خودپرداز)، کد CVV2و تاریخ انقضای کارت خود از خدمات اینترنتی کارت در سایت اینترنتی بانک تجارت به نشانی www.tejaratbank.ir استفاده نمایند.
     توجه : باتوجه به مقررات بانک مرکزی، مشتریان جهت استفاده از خدمات انتقال وجه کارت به کارت و پرداخت شناسه دار نیاز به دریافت شناسه و رمز عبور بانکداری اینترنتی دارند و ارائه این سرویس ها تنها برای مشتریان بانکداری اینترنتی بانک تجارت مقدور می باشد. لذا برای استفاده از این خدمات، به نزدیکترین شعبه بانک تجارت مراجعه و اینترنت بانک حساب خود را فعال نمایید .

      

     خدمات قابل ارائه:
     1- گزارش ها:
     در این قسمت می توانید گزارشی از تراکنش های مدنظر خود (پرداخت قبوض، انتقال وجه، خرید شارژ) را مشاهده نمایید.

     2- انتقال وجه کارت به کارت:
     با استفاده از این منو می توانید از حساب تجارت کارت خود تا سقف 30.000.000 ریال به کلیه کارتهای بانکی واریز نمایید.

     3- پرداخت قبوض:
     دارندگان کارتهای تجارت می توانند نسبت به پرداخت قبوض خدماتی که دارای شناسه قبض و پرداخت می باشند شامل (آب، برق، گاز، تلفن ثابت، تلفن همراه و ...) اقدام نمایند.
     4- اخذ مانده حساب کارت
     5- مسدود نمودن تجارت کارت
     6- مدیریت ارسال SMS لحظه ای:

     دارندگان حساب کارت بانک تجارت با فعال نمودن سرویس ارسال پیامک لحظه ای، از انجام هر تراکنش به روی حسابهای خود با دریافت پیامک مطلع خواهند شد. همچنین برای تغییر شماره تلفن همراه یا غیرفعال سازی دریافت پیامک نیز می توانند از این منو استفاده نمایند.

     7- پرداخت شناسه دار:
     در واریز به حساب برخی از سازمانها و شرکت ها، به جز مبلغ و شماره حساب نیاز به ورود کد شناسه است. شناسه عددی است که برای شناسایی اطلاعات واریز کننده وجه، توسط سازمان مربوطه اختصاص داده شده و می بایست توسط واریز کننده وجه در هنگام واریز ثبت گردد.

     8- خرید شارژ ایرانسل، وایمکس و همراه اول
     9- پرداخت های خیریه:

     امکان پرداخت های خیریه از کارت بانک تجارت به حساب برنامه جهانی غذا ، سازمان بهزیستی ، موسسه محک، آسایشکاه کهریزک و زندانیان نیازمند در این منو میسر می باشد.

     10- تعیین سقف خرید کارت:
     به منظور افزایش امنیت در پرداخت ها، مشتریان می توانند با استفاده از این گزینه، برای هر تراکنش و یا خریدهای روزانه تجارت کارت خود، سقف مبلغ تعیین نمایند.