|
|
Tejaratbank
صفحه ویژه نابینایان و کم بینایان
|
جمعه 09 خرداد 1399
اخبار و اطلاعیه ها
  • شما اینجا هستید
      
    • تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۹/۲۵|
     تعداد بازدید: 920
     افتتاح باجه بانک تجارت در مجموعه رفاهی شرکت کشتیرانی
     آیین افتتاح باجه کشتیرانی باحضوردولت آبادی مدیرعامل بانک و سعیدی مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی در مجموعه فرهنگی ورزشی شیان برگزار شد.

      به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، دولت آبادی مدیرعامل این بانک در آیین افتتاحیه باجه کشتیرانی گفت: بانک تجارت طی این سال ها همواره روابط بسیار مناسبی با این مجموعه داشته و اکنون هم مصمم هستیم با افتتاح باجه بانک در مجموعه رفاهی کشتیرانی ارائه خدمات به شرکت کشتیرانی تسهیل و گسترش یابد. تمام تلاش خود را در راستای ارائه خدمات مناسب بانکی به کار می بندیم و امیدواریم بتوانیم رضایت این شرکت را به بهترین شکل فراهم کنیم.

     دولت آبادی، با ابراز خرسندی ازتعامل مناسب با شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی افزود: بانک تجارت با توجه به امکانات و ظرفیت های موجود داخلی و خارجی در زمینه صدور ضمانت نامه و تامین مالی در بخش های مختلف همواره آمادگی ارائه خدمات مناسب با توجه به نیاز های این مجموعه را دارد تا همکاری های آتی بانک تجارت و شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران افزایش پیدا کند. این شرکت در حوزه حمل و نقل بین المللی تاثیر به سزایی در پیشرفت اقتصادی به خصوص توسعه صادرات دارد.

     محمد سعیدی مدیرعامل شرکت کشتیرانی با تمجید از عملکرد بانک تجارت به عنوان بانکی حرفه ای و باکیفیت افزود: بدون هیچ اغراقی باید اذعان کنم مجموعه بانک تجارت پیشرو و آشنا به بانکداری بین المللی است و بازوی توانمند مالی برای شرکت کشتیرانی در عرصه های مختلف محسوب می شود .

     وی با رضایت از تعامل و همکاری با بانک گفت: بانک تجارت در شبکه بانکی کشور به عنوان بانکی چابک و روزآمد شناخته می شود و همین مساله ما را مجاب کرده سطح همکاری ها را در زمینه های مختلف گسترش داده واکثر حساب های خود را در این بانک متمرکز کنیم.

     بانک تجارت و شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در سال های اخیر علاوه بر همکاری های مختلفی که در قالب تفاهم نامه های فیمابین انجام داده اند، در پروژه ساخت و گسترش مجموعه فرهنگی ورزشی شیان و ارایه تسهیلات به کارکنان این شرکت با یکدیگر مشارکت داشتند.

     باجه کشتیرانی تحت پوشش شعبه برج آسمان در مدیریت شعب شمال شرق قراردارد.