|
|
Tejaratbank
صفحه ویژه نابینایان و کم بینایان
|
دوشنبه 30 بهمن 1396
اخبار / اطلاعیه
  • شما اینجا هستید
      
    • تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۸/۰۶|
     تعداد بازدید: 1056
     تقدیر از بانک تجارت در سومین نمایشگاه تراکنش
     سومین نمایشگاه تراکنش (ITE 2017) از بانک تجارت به خاطر حمایت از برگزاری این رویداد قدردانی کرد.

     به گزارش روابط عمومی بانک تجارت محمد ابراهیم مقدم مدیرعامل بانک تجارت در مراسم اختتامیه این رویداد با اشاره به حضور فعال بانک تجارت در سومین نمایشگاه تراکنش گفت: این نمایشگاه فرصت مناسبی است تا بانک ها و شرکت های فعال صنعت پرداخت آخرین دستاوردهای خود را در معرض نمایش بگذارند.

     وی همچنین به حضور با برنامه و قدرتمند استارت آپ ها در بخش فینتک این نمایشگاه اشاره کرد و افزود: افکار نو و ایده های خلاقانه کسب و کارهای دانش بنیان می تواند صنعت پرداخت در کشور را به معنی واقعی در مسیر تحول قرار دهد. وی خاطرنشان کرد: بانک تجارت نیز حمایت از ایده های جوانان فعال و مستعد در حوزه فناوری اطلاعات را با جدیت در دستور کار خود قرار داده است .

       در ادامه حمید پور‌محمدی معاون توسعه امور تولیدی سازمان مدیریت و برنامه ریزی با اشاره به اقدامات انجام گرفته در یک دهه گذشته برای فرهنگ سازی و پیشبرد بانکداری الکترونیک گفت : برای این که به اهداف سند چشم انداز در حوزه فناوری اطلاعات برسیم در طول برنامه ششم به رقمی حدود 780 هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در سال نیاز داریم. وی با اشاره اینکه بانکداری الکترونیک در کشور نسبت به سال‌های گذشته پیشرفت بسیاری داشته است، گفت: هنوز مشکلاتی در این حوزه وجود دارد که باید با فراهم کردن زیرساخت‌های مناسب برطرف شود.

     تقدیر از حامیان نمایشگاه و استارت آپ های برگزیده ، پایان بخش سومین تمایشگاه تراکنش ایران (ITE 2017) بود.

     سومین نمایشگاه تراکنش  به مدت سه روز از سه شنبه دوم آبان ماه لغایت پنجشنبه چهارم آبان ماه دربوستان گفت و گو برگزار شد و بانک تجارت با برپایی یک غرفه تخصصی به معرفی آخرین دستاورد های خود در حوزه بانکداری الکترونیک و معرفی خدماتی همچون شبکه آسان خرید، کیف پول الکترونیک، موبایل بانک و سبزپرداز پرداخت.