بانک تجارت

X

سلام

امروز چه کمکی میتوانیم به شما بکنیم؟

   
 
  • تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۷/۱۹|
   تعداد بازدید: 1179
   رئیس حسابداری مالی شرکت پتروشیمی جم:
   کاهش بروکراسی اداری نقطه قوت بانک تجارت
   شرکت پتروشیمی جم در حال حاضر پنج واحد تولیدی دارد و صادرات 467 هزار تن صادرات سالانه محصولات به 20 کشور جهان و حضور در بازارهای پنج قاره جهان این شرکت را به یکی از قطب‌های مهم صنعت پتروشیمی کشور تبدیل کرده است. همکاری پتروشیمی جم و بانک تجارت موضوع گفت‌وگوی زیر با محمود حیاتی رئیس حسابداری مالی این شرکت است.

   محمود حیاتی رئیس حسابداری مالی شرکت پتروشیمی جم در گفت‌وگو با روابط عمومی بانک تجارت و در بیان فعالیت‌های این مجتمع پتروشیمی گفت: شرکت پتروشیمی جم در حال حاضر پنج واحد تولیدی دارد که شامل واحدهای «الفین» «بوتادین»، «بوتن-1»، «پروپیلن سبک خطی» و «پروپیلن سنگین» می‌شود. صادرات 467 هزار تن صادرات سالانه محصولات به 20 کشور جهان، تجربه حضور در بازارهای مصرف پنج قاره جهان، امکان تولید 90 گرید مختلف و بزرگ‌ترین تولیدکننده و صادرکننده HD در ایران از شاخصه‌های اصلی پتروشیمی جم به شمار می‌رود.

   رئیس حسابداری مالی شرکت پتروشیمی جم با اشاره به موارد استفاده محصولات این شرکت گفت: به‌عنوان نمونه محصولات پلی پروپیلن سبک و سنگین برای تولید محصولات گرانول یا مواد اولیه پلاستیک و صنایع پلاستیک‌سازی و قطعه‌سازی خودروها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

   وی با اشاره به جایگاه این شرکت در ایجاد اشتغال در کشور گفت: در حال حاضر نیروهای شاغل در پتروشیمی جم و شرکت‌های زیرمجموعه حدود ۳ هزار نفر به‌طور مستقیم است و بیش از ۱۰ هزار نفر به‌صورت غیرمستقیم با این شرکت همکاری دارند.

   این مسئول شرکت پتروشیمی جم یادآور شد: نگاه پتروشیمی جم به بانک تجارت به‌مانند یک شریک تجاری است و درواقع همکاران بانک تجارت همچون اعضای خانواده پتروشیمی جم به شمار می‌روند. تسهیل در روند ارائه خدمات و کاهش بروکراسی اداری نقطه قوت بانک تجارت به شمار می‌رود و حمایت و پشتیبانی این بانک در شرایط تحریم و عملکرد مثبتی که در این برهه سخت از این بانک دیدیم باعث شد که روند انجام امور مالی و بانکی و همچنین صادرات محصولات پتروشیمی جم به کشورهای مختلف تسهیل شود.

   لینک ویدئوی مصاحبه