بانک تجارت

X

سلام

امروز چه کمکی میتوانیم به شما بکنیم؟

   
 
  • طرح زربان


   آسوده‌ خاطر با خدمت جدید بانک تجارت


   «زربان» یک اتفاق سودآور و مطمئن

   امروزه افراد بسیاری در کشورمان به دنبال سرمایه‌گذاری مولد برای حفظ ارزش دارایی های خود هستند و بازارهای متنوعی همچون بورس، طلا، ارز، خودرو، مسکن و سایر بازارها ازجمله گزینه‏ هایی است که افراد به آن فکر می‏ کنند. هرکدام از این گزینه‏ ها مزایا و معایب خاص خودش را دارد که مشتریان بسته به درجه ریسک‏ پذیری یا ریسک‏ گریزی خود دست به انتخاب آن می ‏زنند. به‌عنوان‌مثال، خرید و نگهداری ارز، جدای از اینکه بازار را از حالت تعادل خارج می کند، ممکن است در نوسان‌های بازار، به ضرر خریدار تمام شود؛ یا نگهداری طلا در منزل ریسک‏ های فراوانی ازجمله سرقت، آسیب و سایر موارد را به دنبال خواهد داشت که شاید جبران‏ ناپذیر باشد. موضوعی که باعث شد بانک تجارت به فکر ارائه خدمت جدیدی بی افتد که امکان نگهداری از شمش طلا در شرایط ایمن و باصرفه به لحاظ اقتصادی را برای متقاضیان فراهم کند. محصولی به نام «زربان» که به‌منظور ارزش‌آفرینی هر چه بیشتر برای مشتریان گرانقدر بانک تجارت طراحی شده است.   زربان چیست؟   شرکت تجارت هوشمند نارین توسط جمعی از فارغ‏ التحصیلان دانشگاه‏ های برتر کشور که دارای تجربه تولید و بازرگانی شمش طلا می‏ باشند تأسیس شده است. این شرکت به‏ منظور تسهیل دسترسی خریداران و سرمایه‏ گذاران به طلای مطمئن و باکیفیت جهت حفظ ارزش دارایی‏ های شان در مقابل اثرات تورمی از طریق همکاری با برخی از تولیدکنندگان معتبر و خوش‌نام، اقدام به تأمین شمش طلای 24 عیار با درجه خلوص 999 کرده تا از این طریق، امکان سرمایه‏ گذاری برای طیف گسترده‏ ای از سرمایه‏ گذاران خرد و کلان مقدور شود. امروز این شرکت در همکاری با بانک تجارت، شرایطی را فراهم آورده تا سرمایه‏ گذاران پس از خرید شمش طلا از شرکت در شرایطی سهل و ایمن، در صورت تمایل شمش طلای خود را با کارمزدی بسیار اندک جهت نگهداری نزد بانک تجارت قرار دهند. در فاز اولیه شعبه ولیعصر- مطهری ارائه ‏دهنده خدمت زربان است.   با شمش‌هایمان چه کنیم؟   باید بدانید که بعد از تکمیل فرآیند خرید و دریافت فاکتور رسمی فروش که توسط شرکت تجارت هوشمند نارین صادر می شود، می‌توانید شمشهای خود را در لحظه و پس از تکمیل فرم درخواست تحویل، به‌صورت فیزیکی دریافت کنید. اما چنانچه نگران امنیت شمشهای خود در مسیر و یا منزل در برابر سرقت یا سایر خطرات هستید راه دیگری هم وجود دارد و آن این است که تمام یا بخشی از این شمش‌ها را در ازای کارمزدی بسیار اندک، جهت نگهداری نزد بانک بسپارید. در جریان باشید که در سال 1402 کارمزد نگهداری پرداختی توسط مشتری به ازای هر گرم در هر روز، 30 تومان است؛ مبلغی که در مقایسه با ریسک نگهداری شمش طلا در منزل، کاملاً بهصرفه خواهد بود.
   چطور از «زربان» استفاده کنیم؟

   1. به شعبه ولیعصر- مطهری (آدرس: ولیعصر بین مطهری وبهشتی ) یا شعبه اکو - بلوار میرداماد (آدرس:بلوار میرداماد تقاطع بلوار نلسون ماندلا) در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه از ساعت 11 الی 13:30 مراجعه کنید.
   2. با همراه داشتن کارت ملی و شناسنامه در بانک تجارت افتتاح حساب کرده یا حساب موجود خود در این بانک را به کاربر شعبه معرفی کنید.
   3. با توجه به نرخ روز شمش اعلامی توسط شرکت که در سامانه به‏ صورت لحظه ‏ای به‌روز می‏ شود، درخواست خرید خود را از میان قطعات 10، 20 و 50 گرمی اعلام کنید.
   4. فرم پیش‏ نویس درخواست خود را تکمیل کنید.
   5. پس از تکمیل فرآیند خرید و پیش از ترک شعبه، در صورت تمایل، فرم نگهداری شمش طلا در خزانه بانک را کامل کنید و آن را به کاربر شعبه ارائه دهید. شمش شما تا زمانی که برای تحویل مراجعه کنید در برابر هر نوع خطری مصون است. آگاه باشید که در صورت خروج شمش از شعبه و مراجعه مجدد شما جهت به امانت گذاشتن شمش، این امکان میسر نخواهد بود.
   خدمتی با مزایای بسیار

   اگر می خواهید از «زربان» استفاده کنید، در جریان مزایای بسیاری که این محصول برای شما دارد باشید:


   • - سهولت انجام خرید و نگهداری شمش طلا
    - دسترسی به شمش 24 عیار با خلوص 999 ، عیارسنجی شده توسط آزمایشگاه مورد تائید سازمان ملی استاندارد با شماره‌ سریال مشخص
    - نگهداری ایمن در خزانه بانک بلافاصله پس از خرید و بدون هیچ نوع الزام و اخذ مدارک مضاعف از مشتری