|
|
|
Tejaratbank
صفحه ویژه نابینایان و کم بینایان
|
شنبه 18 اردیبهشت 1400
خدمات دیجیتال زمرد تجارت
  • شما اینجا هستید
      
    

    • "زمرد" زیست بوم راهکارهای دیجیتال بانک تجارت است که دریافت خدمات غیرحضوری بانکی را برای کاربران و مشتریان خدمات فراهم می کند.


     نسخه Android
     نسخه : 0.7.0
     تاریخ انتشار 99/12/01
     نسخه IOS
     نسخه : 0.7.0
     تاریخ انتشار 99/12/01

     دانلود نرم افزار
     همراز(رمزپویا)
     کلیک کنید


     دانلود همراه
     بانک تجارت
     کلیک کنید
     شناسایی و احراز هویت مشتری

     تخصیص امضای دیجیتال برای امضای اسناد بانکی به صورت دیجیتال

     افتتاح حساب به صورت سپرده قرض الحسنه پس انداز و سرمایه گذاری کوتاه مدت غیرحضوری

     فعالسازی همراه بانک تجارت به صورت غیرحضوری

     ثبت درخواست و تحویل کارت به مشتری در نشانی مورد نظر
     یکی از مهمترین خدمات مورد نیاز به منظور انجام عملیات بانکی در بستر دیجیتال، احراز هویت غیرحضوری و دیجیتال است. این خدمت که بر پایه الگوریتم های هوش مصنوعی به صورت بومی طراحی و پیاده سازی شده، با درصد اطمینان بسیار بالا و مطابق با استانداردهای جهانی عمل نموده و به لحاظ دقت در شناسایی، از فرایند احراز هویت در شعب نیز دقیق تر است.
     رمز کارت 4 رقم آخر کد ملی است که با مراجعه به دستگاه خودپرداز پس از تغییر رمز، فعال و قابل استفاده است.
     .

     پس از احراز هویت کاربر و تخصیص امضای دیجیتال، مشتری می تواند از سایر خدمات موجود در زنجیره خدمات زمرد بهره مند شده و تمامی فرم ها و اسناد الزام آور را با پوشش قانونی لازم امضا کند.
     با احراز هویت مشتری و تخصیص امضای دیجیتال، مشتری می تواند از بانک درخواست افتتاح حساب غیرحضوری کند. به این صورت که با نمایش فرم های اطلاعاتی مربوط به افتتاح حساب و مشاهده و امضای دیجیتالی تمامی آنها، حساب بانکی بدون نیاز به هیچگونه مراجعه حضوری، همانند فرآیند مشابه در شعب افتتاح می شود. هزینه احراز هویت، تشخیص امضای دیجیتال و سایر استعلام ها 150/000 ریال است.
     پس از افتتاح حساب و واریز وجه 500/000 ریال از طریق درگاه پرداخت شماره حساب تخصیص یافته به کاربر نمایش داده شده و همزمان مشخصات آن برای وی پیامک می شود. مبلغ واریز شده به صورت آنلاین به حساب مشتری منظور می شود.
     در صورت درخواست تجارت کارت توسط مشتری کارت پس از صدور به نشانی اعلام شده ارسال می شود. رمز پیش فرض کارت (چهار رقم آخر کد ملی) است که باید با مراجعه به یکی از دستگاه های خودپرداز بانک تجارت به شماره دلخواه مشتری تغییر کند. هزینه صدور کارت، پست و ... از حساب مشتری کسر می شود.
     مشتری می تواند در اپلیکیشن زمرد، خدمات نوین مانند بانکداری اینترنتی و همراه بانک تجارت را برای حساب جدیدی که افتتاح کرده است فعال کند. برای این منظور، پس از تکمیل فرم و ورود اطلاعات خواسته شده، سقف تراکنش 100 میلیون ریال را تایید و رمز ورود و رمز همراه بانک را دریافت می کند.