|
|
Tejaratbank
صفحه ویژه نابینایان و کم بینایان
|
چهارشنبه 30 مرداد 1398
اخبار و اطلاعیه ها
  • شما اینجا هستید
      
    •  
    • اخبار و اطلاعیه ها
     کارکنان بانک تجارت در همکاری با دانشگاه علوم پزشکی ایلام، در تامین اقلام دارویی مورد نیاز زائران امام حسین (ع) در اربعین حسینی مشارکت کردند.
     کارکنان بانک تجارت با احداث موکب در مرز شلمچه پذیرای زائران حرم مطهر امام حسین(ع) در اربعین حسینی هستند.
     اقدامات بانک تجارت در حمایت از فعالیت های انسان دوستانه، از سوی کانون هموفیلی ایران مورد تقدیر قرار گرفت.

     «رشد 14 هزار میلیارد ریالی درآمد تسهیلات، رشد 105 درصدی کارمزد عملیات قرض‌الحسنه، 184 درصدی سود فروش املاک مازاد، 22 درصدی کارمزد ضمانت‌نامه‌ها و 42 درصدی کارمزد اعتبارات اسنادی از دلایل اصلی افزایش ...
     بانک تجارت از آذرماه سال 1396 طی هماهنگی با بانک مرکزی و در سه مرحله اقدام به تعیین تکلیف حدود 98 درصد سپرده‌گذاران تشکیلات موسوم به البرز ایرانیان کرده است.
     «بانک تجارت طی شش ماه نخست سال 1397 با پرداخت نزدیک به دو هزار میلیارد ریال تسهیلات به بنگاه‌های کوچک و متوسط و تخصیص بیش از پنج هزار میلیارد ریال تسهیلات خرید خودرو و کالای ایرانی از تولید و رونق ...
     اقدامات بانک تجارت در حمایت از فعالان اقتصادی از سوی استاندار مرکزی تقدیر شد.
     بانک تجارت برای مشارکت در اعمال خداپسندانه و خیرخواهانه، از انجمن نابینایان لوح تقدیر دریافت کرد.
     کمک فنی به تامین حداقل‌های جیره غذایی برای انسان‌های نیازمند در ایران با همکاری آژانس برنامه جهانی غذا (WFP) گوشه‌ای از خدمات بانک تجارت در بخش غذا است.
     هموطنان و مشتریان بانک تجارت از این پس می توانند با ارسال شناسه استعلام 16 رقمی مندرج در چک‌های صیادی به سامانه استعلام پیامکی بانک مرکزی، از وضعیت اعتباری صادرکننده چک مطلع شوند.