|
|
|
Tejaratbank
صفحه ویژه نابینایان و کم بینایان
|
دوشنبه 05 آبان 1399
اخبار و اطلاعیه ها
  • شما اینجا هستید
      
    •  
    • اخبار و اطلاعیه ها
     در تاریخ 13/9/85 سومین جلسه گردهمائی مسئولین ، روسای دوایر ، بازرسان و کارشناسان منطقه با حضور مدیریت، معاونین و سرپرستان نواحی برگزار گردید .
     تجارت - مجتبی رمضانی
     بانک تجارت در راستای حمایت از اقشار محروم جامعه سرپرستی 600 کودک بی سرپرست تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی را پذیرفت .
     گردهمائی روسای شعب با مدیریت شعب منطقه قزوین در روز دوشنبه مورخ 24/10/85 در ساعت 30/13 بعد از ظهر در محل سالن اجتماعات بانک واقع در ساختمان مدیریت برگزار گردید .
     تجارت - مجتبی رمضانی
     علیرغم وجود شرایط رقابتی در نظام بانکداری کشور، بانک تجارت هیچ ارزشی برای رقابت غیرسازنده متصور نیست و اعتقاد دارد مشتریان، بانکی را انتخاب می کنند که به توقعات و انتظارات ...
     تجارت - مجتبی رمضانی
     بر اساس احکام صادره از سوی آقای داود دانش جعفری وزیر امور اقتصادی و دارایی ، حسن سلطانی و نادر حق وردی به عنوان اعضای جدید در هیات مدیره بانک تجارت منصوب شدند .
     در روز یکشنبه مورخ 17/10/85 همزمان با عید سعید غدیرخم شعبه آزادی قزوین کد 21510 واقع در میدان آزادی ابتدای خیابان طالقانی ساختمان مدیریت طی مراسمی افتتاح گردید
     عکس هایی از حضور همکاران در راهپیمایی پر شکوه بیست و دوم بهمن شهر ستان ارومیه
     تجارت - مجتبی رمضانی
     در گردهمایی و هم اندیشی بانک و مشتری که از سوی بانک تجارت برگزار گردید مشکلات مشتریان و محدودیتهای بانک به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.
     در راستای ترویج و توسعه بانکداری الکترونیک هجدهمین شهرک بانکداری الکترونیک بانک تجارت در دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) قزوین با حضور مسئولین بانک تجارت و دانشگاه و تعدادی از دانشجویان افتتاح ...
     نخستین فاز از خدمات اینترنتی بانک تجارت طی مراسمی با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک تجارت،رئیس و معاونین دانشگاه شریف و گروه زیادی از دانشجویان این دانشگاه به بهره برداری رسید.