بانک تجارت

X

سلام

امروز چه کمکی میتوانیم به شما بکنیم؟

   
 

  • دومین جشنواره بزرگ بانک تجارت (ویژه اصناف)

   جشنواره بزرگ بانک تجارت (ویژه اصناف) یک رویداد بزرگ برای تقدیر از همراهی صاحبان اصناف مختلف است؛ آن‌هایی که در طول سال، همراه با بانک تجارت، تلاش می‌کنند تا تجارتی سودمند را تجربه کنند. به همین دلیل هم هست که شعار این جشنواره که از دهم شهریور آغاز و تا پایان آذر ادامه دارد «این تجارت سودمند است» انتخاب شده. تا شما بدانید که ما کنارتان هستیم تا تجارتتان سودمند باشد.

   یک جشنواره با هزاران جایزه

   جشنواره بزرگ بانک تجارت (ویژه اصناف) امسال جوایز ارزنده‌ای را به برندگانش اعطا می‌کند. مهمترین جایزه اما 3 فقره کمک هزینه خرید خودرو، هریک به ارزش ۳ میلیارد ریال است که به سه برگزیده اصلی می‌رسد. علاوه بر این، 78 نفر، برنده یک جایزه نقدی به ارزش 200 میلیون ریال می‌شوند و در نهایت 1378 نفر، امتیاز تسهیلات بانکی ۱، ۲ و ۵ میلیارد ریالی می‌گیرند.


   ماجرای ورود به جشنواره

   اگر از واحدهای صنفی فعال کشور در گروه‌های تولید، توزیعی و خدمات و رسته‌های گوناگون آن‌ها هستید و مشتری بانک تجارت به حساب می‌آیید، در جریان باشید برای ورود به این جشنواره به کسب حداقلی از امتیاز نیاز دارید. به عبارت دیگر، برای ورود به قرعه‌کشی جشنواره حداقل 300 امتیاز و برای ورود به قرعه‌کشی ویژه (یعنی همان سه جایزه سه میلیارد ریالی) حداقل 1000 امتیاز لازم دارید.


   چطور امتیاز بگیریم؟

   مشتریان می‌توانند از طریق اقداماتی مثل افتتاح حساب، افزایش میانگین منابع، تعداد چک‌های عهده و واگذار شده، میزان تراکنش‌های دستگاه‌های کارتخوان فروشگاهی و همراه بانک تجارت و ... امتیاز خود را افزایش دهند.
   اخبار مرتبط: