|
|
|
Tejaratbank
صفحه ویژه نابینایان و کم بینایان
|
یکشنبه 05 بهمن 1399
اخبار و اطلاعیه ها
  • شما اینجا هستید
      
    
    •  
    • اخبار و اطلاعیه ها
     در راستای ارتقا سامانه های خدمات غیرحضوری بانک تجارت ، استفاده ازاین خدمات در ساعاتی از روز شنبه چهارم بهمن ماه ممکن است با اختلال همراه باشد.
     دولت‌آبادی مدیرعامل بانک تجارت افتتاح پالایشگاه گاز بیدبلند خلیج فارس به‌عنوان بزرگ‌ترین تأسیسات جمع‌آوری و فرآورش گازهای همراه نفت کشور را به رهبر معظم انقلاب، رئیس‌جمهور و ملت شهیدپرور ایران تبریک ...
     " وتجارت" در اطلاعیه ای چگونگی واگذاری بخشی از سهام دولت در تعدادی از شرکت های بورسی به این بانک را تشریح کرده است.
     مدیر عامل بانک تجارت در پیامی فرا رسیدن سال نو میلادی را به عموم مسیحیان جهان بویژه هموطنان مسیحی ایران اسلامی تبریک و تهنیت گفت.
     اواخر فروردین ماه بود که دولت آبادی مدیر عامل بانک تجارت طبق برنامه هفتگی برای بازدید از شعب و دیدار با همکاران روزکاری خود را آغاز کرد. شیوع کرونا ودرگیر بودن مستقیم همکاران شعب با این ویروس رنگ و ...
     همزمان با هشتم دیماه روز صنعت پتروشیمی رضا دولت آبادی مدیر عامل بانک تجارت در پیامی، این روز را به مدیران،کارشناسان و کارکنان شریف و صدیق این صنعت تبریک گفت.
     دولت‌آبادی در دیدار با محمدی معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی ضمن تبریک فرارسیدن روز صنعت پتروشیمی بر آمادگی بانک تجارت برای گسترش همکاری با شرکت‌های فعال در این صنعت تاکید کرد.
     رضا دولت‌آبادی مدیرعامل بانک تجارت در پیامی ضمن تبریک فرارسیدن 29 آذر، چهل و یکمین سالروز تاسیس این بانک به مشتریان و عموم هموطنان، به تشریح موفقیت‌ها حاصل شده و برنامه‌های آینده‌ی بانک تجارت ...
     مدیر عامل بانک تجارت به مناسبت هفته پژوهش در پیامی با گرامیداشت این هفته ، تلاش دانشمندان و پژوهشگران ایران اسلامی در مسیر اعتلا و بالندگی کشور را مورد تقدیر قرار داد.
     قانون جدید چک به صورت تدریجی و مرحله به مرحله با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی حاصل از شیوع بیماری کرونا برای مردم و کسب و کارها اجرا می‌شود.