بانک تجارت

X

سلام

امروز چه کمکی میتوانیم به شما بکنیم؟

   
 
  • صنعتیار

   طرح صنعتیار

   طرح صنعتیار بانک تجارت، ویژه مشتریان حقوقی دارای زنجیره پایین دستی و میان دستی، با هدف تکمیل بخش مهمی از زنجیره تامین مالی شرکت‌ها و با روش تخصیص اعتبار و تضمین تسویه مبالغ خرید، از پایین‌ترین رده زنجیره تامین بعنوان مصرف کننده نهایی محصولات و خدمات تا بالاترین رده آن آماده ارائه به مشتریان است.
   این طرح امکان تامین مالی یکپارچه، در قالب زنجیـره متصل به هم، شـامل ماژول تضمیـن پرداخت اعتبـار تخصیص داده شده به نمایندگان فروش بابت خرید کالا / خدمات است که در صورت عدم تسویه در سررسیـد تعهد شده، مشتـریـان می‌توانند از ماژول تامین مالی طرح شامل ارائه تسهیلات کوتاه مدت 3 ماهه، برخوردار شوند.

   بازار هدف


   شـرکـت‌هـای میـان رده یا پایین دستـی که نقش نمـاینـدگی‌هـای فـروش و یا تـوزیـع‌کننـدگان کالا را در چرخه زنجیره تامین بر عهده دارند.   مشتـریـان حقیقی که نقش نماینـدگی‌هـای فروش و یا توزیع‌کننـدگان کالا را در چرخه زنجیـره تـامیـن بر عهــده دارند.


   شرایط طرح

   نماینــدگان معرفی شده شرکت بالادستی، توسط ارکان اعتباری مربوطه ظرفیت سنجی و اعتبار سنجی شده و می‌توانند معــادل کل مبلغ اعتبار تخصیص داده شده را جهت خرید اعتبــاری کالا/خدمــات مصرف کنند. مدت دوره بـازپـرداخت اعتـبـار بر مبنـای توافق با شـرکت بالادستی حداکثـر 6 ماه است.

   وثایق در تامین اعتبار و تامین مالی

   براساس رتبــه اعتبــاری مشــتری و طبــق بخشنــامه ابلاغ می‌شود که شامــل مـوارد زیر است:


   قرارداد لازم الاجرا


   ضامنین معتبر


   تامین های کافی   شرایط کلی تامین اعتبار


   لازم به ذکر است در این طرح کارمزدی از دریافت کننده اعتبار اخذ نمی‌شود.