بانک تجارت

X

سلام

امروز چه کمکی میتوانیم به شما بکنیم؟

   
 
  • مشاهده محتوای عمومی

   بانک تجارت در راستای ارائه خدمات حرفه ای و خلق ارزش برای مشتریان حقوق بگیر خود و براساس نیاز سنجی این گروه از مشتریان بسته کارنو را ارائه داده است. این بسته شامل سبد متنوعی از تسهیلات و اعتبار است که کارکنان و مشتریانی که حقوق خود را از بانک تجارت دریافت کنند می توانند از مزایای بسته کارنو استفاده کرده و تمامی نیازهای تسهیلاتی خود را مرتفع سازند.
   یکی از مهمترین مشکلات پرداخت تسهیلات به کارکنان از سوی شرکت ها محدودیت منابع است. از طرفی برای بسیاری از شرکت ها امکان انتقال حساب اصلی شرکت به سایر بانک ها با توجه به تخفیفات کارمزدی دریافتی از بانک فعلی، الزامات بالادستی و .... وجود ندارد که امکان استفاده از طرح های تسهیلاتی برای کارکنان در بانک های دیگر را از شرکت سلب می کند. بانک تجارت برای رفع این مشکل این مزیت را برای شرکت ها ایجاد کرده است که بدون نیاز به انتقال حساب اصلی شرکت به این بانک و تنها با واریز حقوق به حساب جاری کارمندان در بانک تجارت، سبد کاملی از خدمات بانکی را برای کارکنان ایجاد کنند.
   از مهمترین ویژگی های بسته کارنو این است که شرکت بدون اینکه منابع خود را درگیر کند می تواند رفاه کارکنان خود را افزایش دهد و حس وفاداری آنها را نسبت به شرکت بالا ببرد به طوری که صرف دریافت حقوق از شرکت از طریق بانک تجارت می تواند یک مزیت تحول آفرین در زندگی کارکنان باشد و در شرایط تورمی به پرسنل کمک می کند تا با دریافت تسهیلات و بهینه سازی پورتفو سرمایه ای، از دارایی خود محافظت کنند.

   تسهیلات کارنووام

   بانک تجارت با بررسی و شناخت نیاز مشتریان حقیقی و حقوقی خود و در جهت افزایش قدرت خرید کارکنان تسهیلات کارنووام را به عنوان اولین خدمت از بسته کارنو ارائه داده است.
   این تسهیلات پس از انعقاد تفاهم نامه مابین بانک و شرکت/سازمان و افتتاح حساب حقوق پرسنل سازمان ها و شرکت ها نزد بانک تجارت در دوره های زمانی یک یا دو ماهه در قالب عقد مرابحه و براساس معرفی شرکت به پرسنل آن شرکت پرداخت می شود.   دریافت تسهیلات کارنووام

   شرکتهای دارای پرسنل بالای ۲۰ نفر می توانند با انتقال حساب پرسنل حقوق بگیر خود به بانک تجارت، مطابق شرایط تسهیلات کارنووام نسبت به معرفی افراد جهت دریافت تسهیلات اقدام نمایند.
   برای دریافت مشاوره و ثبت نام بسته کارنو می توانید به نزدیکترین شعبه بانک تجارت مراجعه و یا از طریق فرم سایت ثبت نام کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.


   مزیت های تسهیلات کارنووام

   - برای استفاده از این تسهیلات تنها می بایست حساب حقوقی کارکنان شرکت به بانک منتقل گردد.
   - شرکت این امتیاز را دارد که براساس صلاحدید، کارکنان خود را برای دریافت تسهیلات به بانک معرفی کند.
   - مدت زمان لازم جهت میانگین گیری رسوب حسابها برای پرداخت تسهیلات بسیار کوتاه است (حداقل (ماه)
   - مدت زمان میانگین گیری و مدت بازپرداخت طرح به انتخاب مشتری منعطف است.
   - شرایط ضمانت برای کارکنان آسان و براساس تفاهم نامه میان بانک و شرکت خواهد بود.


   وثایق تسهیلات

   ضمانت بازپرداخت اقساط طی تفاهم نامه منعقده بر عهده سازمان / شرکت مبنی بر بازپرداخت اقساط از سوی شرکت است. در غیر این صورت وثیقه میتواند دو مورد از موارد ذیل باشد:
   ا. گواهی کسر از حقوق توسط سازمان
   2. سفته با ضمانت یک نفر ضامن معتبر ( همکار پرسنل متقاضی / کاسب دارای پروانه کسب / شخص مورد تایید شعبه)
   3. قرارداد لازم الاجرا   شرایط اعطای تسهیلات


   به اطلاعات بیشتر نیاز دارید؟

   با ما تماس بگیرید: مرکز ارتباط مشتریان به شماره 1554 در تمامی ساعات روز و هفت روز هفته آماده پاسخگویی به سوالات شما است.
   همچنین می‌توانید از طریق فرم پیش ثبت نام، اطلاعات خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

   کارشناسان ما در هر استان آماده مشاوره به شما در خصوص نحوه استفاده از این طرح هستند لطفا فرم ذیل را تکمیل نموده تا کارشناسان در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.