بانک تجارت

X

سلام

امروز چه کمکی میتوانیم به شما بکنیم؟

   
 
  • طرح تسهیلاتی اسنوا
   معرفی طرح

   طرح تسهیلاتی اسنوا با هدف افزایش قدرت خرید مشتریان بانک تجارت و تکمیل سبد محصولات و خدمات این بانک، طراحی شده است. مشتریان حقیقی بانک تجارت با مراجعه حضوری به نمایندگی‌های گروه انتخاب الکترونیک برای خرید محصولات شرکت اسنوا، محصولات موردنظر خود را انتخاب کرده و متعاقباً بانک نسبت به پرداخت تسهیلات در قالب عقد مرابحه اقدام کند.

   شرایط اعطای تسهیلات

   تسهیلات اعطایی در قالب عقد مرابحه بوده و سقف فردی، نرخ سود و مدت بازپرداخت به شرح ذیل است:


   وثایق و تضامین

   وثایق و تضامین بر اساس رتبه اعتباری مشتریان ضمن اخذ قرارداد لازم الاجرا بر اساس جدول ذیل است:


   فرآیند اجرایی

   پس از مراجعه حضوری متقاضی به نمایندگی شرکت اسنوا و انتخاب محصولات موردنظر، نمایندگی فروش، ضمن اخذ مشخصات متقاضی نسبت به رزرو کالا در سامانه فروش، ایجاد کیف پول و صدور پیش فاکتور به نام متقاضی اقدام می کنند.

   متقاضی باید ظرف مدت 2 روز کاری با در دست داشتن اصل پیش فاکتور صادره برای افتتاح حساب و تکمیل پرونده به نزدیک‌ترین شعبه بانک مراجعه کنند. در صورت عدم مراجعه مشتری در زمان مقرر ارائه پیش فاکتور جدید الزامی می‌باشد.

   شعب باید ظرف مدت ۵ روز کاری پس از مراجعه متقاضی، ضمن اعتبارسنجی و بررسی مدارک و مستندات، نسبت به اتخاذ تصمیم و در صورت حائز شرایط بودن نسبت به اعطای تسهیلات اقدام کنند.

   پس از واریز مبلغ تسهیلات به حساب شرکت اسنوا، شرکت نسبت به شارژ کیف پول مشتری اقدام و سپس زمان و نحوه تحویل کالا را از طریق پیامک به وی اطلاع رسانی کند.


   سایر ضوابط

   اعطای این تسهیلات منوط به تکمیل مدارک، اخذ وثایق و ضامنین مورد قبول شعبه، عدم وجود سوابق منفی نزد بانک مرکزی ج.ا.ا، رعایت بهداشت اعتباری و ظرفیت سنجی مشتریان است و ثبت نام در سامانه و معرفی متقاضیبرای تشکیل پرونده به منزله پرداخت قطعی تسهیلات نخواهد بود.

   بانک تجارت فاقد هرگونه مسئولیت در خصوص استرداد مبالغ پیش پرداخت، نوع، نحوه تحویل و زمان ارسال کالای خریداری شده است.


   مرکز خدمات مشتریان انتخاب الکترونیک به شماره تلفن 1699 آماده پاسخگویی سوالات متقاضیان این طرح است.